Prawo zatrudnienia, kadry i płace2-letnie uzupełniające studia magisterskie, prowadzone w trybie zaocznym

Jeśli interesują Cię prawne i finansowe aspekty zatrudnienia pracowników oraz umiejętności praktyczne z zakresu kadrowo-płacowej obsługi przedsiębiorców oraz podmiotów administracji publicznej.

Interdyscyplinarna formuła studiów umożliwia absolwentom zdobycie wiedzy z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa podatkowego oraz prawa ubezpieczeń społecznych. Podczas konwersatoriów i ćwiczeń nabędziesz umiejętności praktyczne w zakresie tworzenia, uzupełniania i przechowywania dokumentacji i ewidencji kadrowej, zarządzania personelem, obsługi informatycznych programów kadrowo-płacowych oraz realizacji innych obowiązków wynikających z zatrudniania pracowników. 

Program studiów skonstruowany został tak, aby wyposażyć absolwentów kierunku w wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy zawodowej przy wykonywaniu funkcji zarządczych, kadrowych, kadrowo-płacowych i rozliczeniowych.

Dzięki kompleksowemu ujęciu problematyki zatrudniania absolwent kierunku jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia w zakresie kadrowo-płacowej obsługi podmiotów gospodarczych, zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego oraz do rozwoju własnej kariery zawodowej poprzez zdobycie kwalifikacji i uprawnień pozwalających na wykonywanie pracy m.in. w charakterze:
• specjalisty ds. polityki kadrowej
• specjalisty ds. kadr i płac
• specjalisty ds. zarządzania personelem i wynagrodzeniami
• specjalisty ds. personalnych

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.wpia.uni.lodz.pl/strefa-studenta/prawo-zatrudnienia/o-kierunku

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatny i fajny artykuł.Pomocny dla tych którzy sami rozliczają swoje dokumenty. Mnie to niestety przerasta.. =/

    Bez dobrej księgowej lub biura rachunkowego przy większej firmie lub większej liczbie pracowników ciężko sobie poradzić z papierami a przepisy zmieniają się jak w kalejdoskopie.. Mnie zajęło 2 lata by znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe, ale nareszcie mam =) Wszystko jest na czas, zawsze można zadzwonić do Pani Agaty i dowiedzieć się szczegółów.

    Jakby ktoś szukał dobrego biura to polecam serdecznie Biuro M-A z Łodzi

    OdpowiedzUsuń