czwartek, 10 grudnia 2015

NAGRODY DLA PRACOWNIKÓW WPiA | ZŁOTE SKRZYDŁA

3 grudnia rozstrzygnięta została już ósma edycja konkursu Dziennika Gazety Prawnej „Złote Skrzydła”!

Decyzją kapituły złożonej z ekspertów z dziedziny prawa, zarówno wykładowców jak i praktyków, nagrodzono 4 tytuły, 3 zaś otrzymały wyróżnienie. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w konkursie docenionych zostało dwóch pracowników naszego wydziału:

dr Paweł Dańczak, zdobywca głównej nagrody w kategorii prawa administracyjnego, za publikację „Decyzja administracyjna w indywidualnych sprawach studentów i doktorantów
oraz 
dr Michał Wilk, który otrzymał wyróżnienie w dziedzinie prawa podatkowego za pozycję „Klauzula rzeczywistego beneficjenta (beneficial ownership) w międzynarodowym prawie podatkowym”.

Obie pozycje ukazały się nakładem Wydawnictwa WoltersKluwer.


Fot. Wojciech Górski, Dziennik Gazeta Prawna

W VIII edycji ocenie podlegało ponad 30 pozycji. Głównym założeniem konkursu jest wyłonienie z nadesłanych prac publikacji, wydanych w wypadku omawianej edycji, w latach 2014-2015, które w kompleksowy, ale też przejrzysty i przystępny sposób poruszają zagadnienia należące do jednej czterech grup tematycznych (prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawo administracyjne). Autorzy pozycji, w momencie publikacji książki, nie mogą przekroczyć granicy wieku 35 lat, co wspomaga promocję młodych naukowców jednocześnie dając im szansę na dalszy rozwój. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz