piątek, 18 kwietnia 2014

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH A WYKONYWANIE ZAWODÓW PRAWNICZYCH

10 kwietnia odbyła się kolejna, organizowana przez Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją, debata dot. ochrony danych osobowych - "Ochrona danych osobowych a wykonywanie zawodów prawniczych".

Debata miała na celu nie tylko przybliżenie aspektów ochrony danych osobowych przy wykonywaniu zawodów prawniczych, czy próbę konfrontacji teorii z praktyką, ale przede wszystkim uświadomienie, że tajemnica zawodowa nie wyczerpuje problematyki ochrony danych przez kancelarie, sądy, biura rachunkowe czy biura biegłych rewidentów.

Pełna relacja z debaty dostępna jest na stronie Portal ODO, prowadzonej przez ekspertów kancelarii Lubasz i Wspólnicy >>> Już teraz zapraszamy Was na, największą w tym roku, konferencję organizowaną przez Centrum - "Ochrona danych osobowych w działalności Kościołów i innych związków wyznaniowych", która odbędzie się 30 maja 2014 r. Konferencja organizowana jest pod patronatem i we współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotem konferencji będzie problematyka związana z gromadzeniem, przetwarzaniem, przechowywaniem danych osobowych członków Kościołów i innych wspólnot wyznaniowych, oraz inne prawne aspekty związane z proponowanym tematem.

Aktualne informacje o debatach organizowanych przez Centrum znajdziecie na stronie: www.wpia.uni.lodz.pl/codo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz