środa, 13 marca 2013

Ogólnopolskie Szkolenia Wiosenne ELSA

Co sprawiło, że w weekend 8-10 marca Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego gościł ponad 200 studentów prawa z 15 miast Polski? Ogólnopolskie Szkolenia Wiosenne organizowane przez ELSA Łódź!

OSW to cykliczny projekt organizowany przez jedną z Grup Lokalnych ELSA Poland. W tym roku szansę na zorganizowanie szkoleń otrzymała Łódź. 8 marca o godzinie 16 oficjalnie rozpoczęto weekend, który miał za zadanie aktywizować członków Stowarzyszenia i rozszerzyć ich umiejętności jako przyszłych prawników. Ale nie tylko!

Uczestnicy mieli szansę wyboru najodpowiedniejszego dla siebie szkolenia z przygotowanych aż 10 różnorodnych paneli.

W piątek o przyszłości prawnika bez aplikacji opowiedzieli im dr Jarosław Sułkowski i dr Anna Chmielarz-Grochal natomiast Pan Szymon Kwiatkowski odpowiedział na pytanie „Internet – niszczy czy rozwija rynek usług prawniczych?”. W sobotę podstawy teorii manipulacji przedstawił prof. Piotr Łukowski, natomiast dzięki dr Przemysławowi Kubiakowi uczestnicy dowiedzieli się więcej na temat inteligencji emocjonalnej. 

Oprócz wymienionych, uczestnicy brali udział także w szkoleniach bezpośrednio związanych z funkcjami jakie pełnią w Stowarzyszeniu. W ten sposób czas spędzili ze sobą Prezesi, Sekretarze, Skarbnicy, Wiceprezesi poszczególnych działek, PRzy i HRzy. Organizatorzy nie zapomnieli także o pokazaniu gościom naszego miasta. Zadbano zarówno o zabawę w jednym z klubów przy ulicy Piotrkowskiej jak i spacer po rynku w Manufakturze i Muzeum MS2.

Cały weekend upłynął zarówno uczestnikom szkoleń jak i ich organizatorom we wspaniałej atmosferze. Stowarzyszenie kolejny raz stanęło na wysokości zadania. ELSA Łódź dziękuje wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile, ale także każdemu, kto przyczynił się do tego aby szkolenia odbyły się na naszym wydziale.

Tekst i zdjęcia: ELSA Łódź

2 komentarze:

  1. Czy w 2014 roku też odbędą się takie szkolenia, miałem teraz staż w http://www.iurico.pl i wiem, że takie szkolenie bardzo by mi się przydało...

    OdpowiedzUsuń
  2. http://www.szkolenialodz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń