niedziela, 13 maja 2012

Uniwersyteckie rozgrywki siatkówkiTo było prawdziwe święto uniwersyteckiej siatkówki. Dziesiątki, a może nawet setki zawodników z różnych wydziałów: reprezentacje pracowników i studentów, a do tego dziesiątki kolorowych piłek, które niczym torpedy ciskane we wszystkich kierunkach sprawiały, ze hala Centrum Sportu kipiała energią. To pierwszy obraz, który ukazał się naszym zawodnikom zaraz po przybyciu na miejsce. Tak właśnie wyglądała rozgrzewka. Nasza drużyna wyglądała bardzo profesjonalnie (czerwone koszulki z logo WPiA UŁ). Niezwykły zapał i zaangażowanie, które towarzyszyło naszym zawodnikom sprawiło, że kciuki trzymały za nich najwyższe władze, w osobach Pani Dziekan Agnieszki Liszewskiej i Kanclerza UŁ Rafała Majdy. Przeciwnicy okazali się bardzo profesjonalnie przygotowanymi graczami. 

Nasza drużyna nie poddawała się jednak, walczyła do końca, starając się stworzyć atmosferę wspaniałej zabawy, by godnie uczcić tak radosne święto. Wspólnym postanowieniem od października na naszym Wydziale drużyna siatkówki rozpocznie regularne treningi, by w przyszłym roku wystąpić już jako w pełni profesjonalna reprezentacja. Jeszcze nie wiadomo, kto trenować będzie naszych zapaleńców, wiadomo natomiast że zrobi wszystko, by nasza Pani Dziekan nie musiała tulić twarzy w dłoniach ze zmartwienia na widok traconych kilku pierwszych punktów :).

Bardzo dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i opiekę oraz uczestnikom, którzy grali fair play, pomagali sobie nawzajem i którzy okazali nam dużo ciepła i sympatii! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok!  

Tekst: Magdalena Kostrzewska Brak komentarzy:

Prześlij komentarz